جستجو

اصول طراحی سایت مدرن (برو سراغ اصل مطلب) - سه شنبه, 09 اردیبهشت,1399

اصول طراحی سایت مدرن (برو سراغ اصل مطلب)

داشتن یه وب سایت تر و تمیز مدرن با توجه به اصول طراحی روز جزو ضرورت های هر کسب و کاریه!

حداقل کاری که می بایست انجام بشه تا یه وب سایت جسورانه و حرفه ای به نظر بیاد اینه که تا حد امکان از موارد غیر ضروری در طراحی جلوگیری بشه و بیشتر توجه به نیاز مشتری و همچنین ظاهر کاربرپسند وب سایت معطوف بشه!مهم ترین نکته در طراحی وب سایت اینه که کاربر به راحتی بتونه با سایت ارتباط برقرار کنه.

وب سایت نشون دهنده ی ظاهر کسب و کار در دنیای انلاینه,دقیقا جایی که مشتریان و کاربران بالقوه می خوان بدونن چه رویدادهایی در حال انجامه و با کسب و کار شما آشنا بشن و اگه طراحی وب سایت به درستی انجام بشه مثل بشکه باروت عمل میکنه!! در نتیجه ترافیک وب قابل توجهی رو بوجود میاره.

خوب حالا مهم ترین مواردی که می بایست در روند طراحی وب سایت رعایت بشه:

1- هدف و استراتژی وب سایت به نظر مورد ساده ای میاد, اما قبل از شروع طراحی وب سایت می بایست هدف شفافی رو تعریف کرد.استراتژی محتوای مناسب و همچنین به کار گیری ) UPS نقطه ای که کسب و کار رو از سایر رقبا متمایز میکنه)

2- طراحی وب سایت ارتباط مستقیمی با برند کسب و کار شما داره, بنابراین می بایست به همون اندازه معتبر و جذاب جلوه کنه.

3- با توجه به آمار ارائه شده در سال 2014 یک چهارمه وب گردی و استفاده از اینترنت از طریق دستگاه های موبایل اتفاق افتاده, این مورد بخصوص نشون میده که اگه وب سایت از طریق دستگاه های موبایل به طور کاملا سازگاری قابل استفاده نباشه, بخش مهمی از کاربران وب سایت از دست خواهد رفت. طبق به روز رسانی های گوگل در سال 2015 در الگوریتم های جستجو, وب سایت هایی که کاملا با دستگاه های موبایل سازگار هستن در الویت قرار گرفتن.

4- نکته بسیار مهم در وب سایت هایی که فروش اینترنتی انجام می دهند مقوله ی امنیت است. در نتیجه فعال سازی ssl می تواند جزو ارکان مهم وب سایت برای ایجاد اعتماد سازی بین کاربران باشد. و همچنین نظرات کاربران در مورد وب سایت و محصولات , کاربران بالقوه را تشویق به استفاده از خدمات وب سایت خواهد کرد.

5- نادیده گرفتن سئو بهترین روش برای از دست دادن کاربران بالقوه ست!. با توجه به رشد سالانه ی روش ها و ابزارهای بهینه سازی وب سایت, seo به سرعت تبدیل به یکی از اجزای اجتناب ناپذیر کسب و کار آنلاین شده! استفاده از کلمات کلیدی مناسب – داشتن مجموعه ای از بک لینک ها و استفاده از عبارات متداول در مطالب به بهینه سازی هر چه بیشتر وب سایت کمک خواهد کرد.

نظر خود را بیان کنید
نظرات
1399/08/18 00:19
اصول طراحی وبسایت مدرن متاسفانه کم مبینیم که رعایت کنند و این باعث شده که اکثر وبسایت ها در جذب کاربر به مشکل بر بخورند و هیچ جذابتی خاصی برای کاربران نداشته باشند. سپاسگزارم از تیم فراست سیستم بابت مطلب بروز و جامع.
Filters
Sort
display