جستجو

مزیت نگهداری گزارش فعالیت ها در فروشگاه اینترنتی - یکشنبه, 10 اسفند,1399

مزیت نگهداری گزارش فعالیت ها در فروشگاه اینترنتی

وجود تیمی برای همکاری در زمینه های مختلف فروشگاه اینترنتی از جمله وارد کردن محصولات و مدیریت سفارشات می تواند مفید باشد و در این راستا پلتفرم فروشگاه اینترنتی فراست سیستم به تفکیک کاربرانی که پنل دسترسی دارند گزارش فعالیت را نمایش می دهد.
نقش هایی که در فروشگاه اینترنتی وجود دارد
چندین نقش در فروشگاه اینترنتی فراست سیستم وجود دارد از جمله ادمین - فروشنده – کاربر ثبت نام شده و .....
کاربران با نقش مشتری و یا کاربران ثبت نام شده می توانند خرید کنند و همچنین در قسمت حساب کاربری من سفارشات خود را ملاحظه کنند و بنابراین این نقش تنها دسترسی به مشاهده سایت و خرید را دارد. از طرفی نقش مدیر می تواند هر تغییری را در فروشگاه اینترنتی ایجاد کند مانند محصولات و ایجاد تخفیف و مدیریت سفارشات.
نیاز به نگهداری گزارش فعالیت ها
به عنوان صاحب کسب و کار می بایست تمامی فعالیت های موجود در فروشگاه اینترنتی را رصد کنید . توجه به این نکته که تغییر اشتباه در مقدار موجودی – قیمت – و پارامترهای مهم در فروشگاه ممکن است کسب و کار شما را دچار چالش کند.
کاربران با نقش صاحب فروشگاه و سایر کاربران با نقش مدیر سایت می توانند هر تنظیمی را در فروشگاه اینترنتی و محصولات بوجود آورند.بنابراین برای ثبت سوابق اینکه چه کسی تنظیمات فروشگاه را تغییر می دهد از جمله :
• نام و نام خانوادگی
• محصولی که تغییر داده شده
• تنظیماتی از فروشگاه اینترنتی که تغییر داده شده
• تاریخ
• آی پی
لازم است. برای مشاهده لیست تغییرات در فروشگاه اینترنتی فراست سیستم می توانید به قسمت مشتری >> و لاگ فعالیت ها مراجعه کنید.
مزایای نگهداری گزارش فعالیت ها و لاگ سیستم در فروشگاه اینترنتی
1- عیب یابی آسان : اگر مشکلی در فروشگاه اینترنتی بوجود آمد لازم نیست به صورت حدسی کارهایی را به انجام برسانید! کافیست به قسمت لاگ سیستم در پنل فروشگاه اینترنتی مراجعه کنید. در این قسمت می توانید تمامی خطاهای بوجود آمده در سیستم را ملاحظه کنید.
2- اطمینان حاصل کنید که همه چیز در فروشگاه اینترنتی شما به راحتی اجرا می شود : آیا قسمت پردازش سفارشات , سفارشات را به درستی مدیریت می کند؟ آیا مدیران محصولات را به موقع وارد کرده و کد تخفیف را در نظر می گیرند؟آیا مقدار موجودی محصول به روز نگه داشته می شود؟گزارش تولید شده در قسمت گزارش فعالیت ها این امکان را به شما می دهد که همه ی این موارد را بررسی کنید!

نظر خود را بیان کنید
Filters
Sort
display