جستجو

ویژگی های ارسال و حمل و نقل در پلتفرم فروشگاه اینترنتی فراست سیستم - چهار شنبه, 17 دی,1399

ویژگی های ارسال و حمل و نقل در پلتفرم فروشگاه اینترنتی فراست سیستم

پلتفرم فروشگاه اینترنتی فراست سیستم تنظیمات پیشرفته ای را برای ارسال پشتیبانی می کند

ویژگی های مهم ارسال شامل :
محسابه
فروشگاه اینترنتی می تواند برای سفارشات خود حمل و نقل رایگان برای سفارشات بیش x تومان را در نظر بگیرد . همچنین محاسبه ی مبلغ ارسال می تواند بر حسب وزن و یا سایر واحد های دیگر در نظر گرفته شود. همچنین می توان مبلغ ارسال را برای مجموع سفارش ها در نظر گرفت.
در این پلتفرم می توان برای محصولات خاص ارسال جداگانه تعریف کرد و تخفیف های حمل نقل را به صورت های ممکن ایجاد کرد.برای مثال : برای گروه های مختلفی که در سایت عضویت دارند برای دسته های فروشگاه اینترنتی و یا یک محصول خاص.
یکی از تنظیمات منحصر به فرد در پلتفرم حرفه ای فروشگاه اینترنتی فراست سیستم محدود کردن روش های ارسال برای نقاط خاصی از کشور است.

آدرس ها
این امکان در پلتفرم فروشگاه اینترنتی فراهم آمده که مشتریان دو آدرس مختلف برای صورت حساب و حمل و نقل را تعریف کنند . این ویژگی برای مشتریانی ایجاد شده که می خواهند محصول خریداری شده را به عنوان هدیه ارسال کنند.

تخمین هزینه حمل و نقل
ویژگی تخمین هزینه ی ارسال در پلتفرم حرفه ای فروشگاه اینترنتی فراست سیستم این امکان را فراهم می کند که قبل از پرداخت هزینه محصولات , مشتریان بتوانند هزینه ی ارسال را بر حسب موقعیت مکانی محاسبه کنند.با وارد کردن کد پستی و موقعیت مکانی هزینه ی ارسال برآورد می شود

نقاط تحویل کالا
با استفاده از این ویژگی می توان نقاطی را برای تحویل کالا تعریف کرد که مشتریان در آن مکان ها کالاهای خود را دریافت کنند

برگه های بسته بندی
از محموله ها در فروشگاه اینترنتی به این منظور ایجاد شده است که مشتریان بتوانند محصولات خود را ردیابی کنند

روش های حمل و نقل
تعریف روش های ارسال گوناگون در پتلفرم فروشگاه اینترنتی فراست سیستم – برای مثال تعریف روش های ارسال زمینی – هوایی و غیره . امکان اتصال سرویس های ارائه دهنده ی خدمات ارسال بر روی پلتفرم فروشگاه اینترنتی میسر است. شایان ذکر است که در پلتفرم فروشگاه اینترنتی فراست سیستم امکان اتصال به قوی ترین سیستم لجستیک حمل و نقل کالا فراهم آمده است (این امکان به صورت سرویس بیس است)

نظر خود را بیان کنید
Filters
Sort
display