جستجو

چندین روش پرداخت در فروشگاه اینترنتی - سه شنبه, 31 فروردین,1400

چندین روش پرداخت در فروشگاه اینترنتی

استفاده از چندین روش پرداخت در فروشگاه اینترنتی

در حالی که استفاده از کیف پول به وسیله نرم افزارهای موبایل با توجه به شرایط کرونا در آمریکا باب تر شده است، پرداخت هزینه با استفاده از کیف پول دیجیتال در کشور چین از پرداخت با کارت اعتباری و پول نقد پیشی گرفته است که این مساله میزان استفاده از تلفن های هوشمند را نیز نشان می دهد. سیستم های پرداخت Alipay و wechat pay محبوبیتی بیش از یک میلیارد کاربر و نفوذ ۹۳% در کل پرداخت های تلفن همراه را داشته است.

برخی از معروف ترین سیستم های پرداخت بین المللی در کنار سیستم های پرداخت در ایران شامل Paypal – Dana – Gcash و ... می شود که در پلتفرم فروشگاه اینترنتی فراست سیستم قابل به پیاده سازی است.

به عنوان یک نکته پرداخت در تلفن های همراه در سال ۲۰۱۹ تقریبا ۲۹۰ میلیارد دلار بوده است که پیش بینی می شود این بازار تا سال ۲۰۲۶ به ۵۵۰۰ میلیارد دلار برسد.

یکی از مزایای استفاده از چندین روش پرداخت بهبود تجربه پرداخت است.

تجربه ی خرید مشتری یکی از مهم ترین نکاتی است که هر مدیر فروشگاه و یا صاحب کسب و کاری می بایست به آن توجه داشته باشد. برخی از از مشتریان براساس گزارشی از باینارد در مورد خرید و به اشتراک گذاری اطلاعات کارت خود در فروشگاه اینترنتی دچار تردید هستند . مطابق با همین گزارش از جمله عواملی که باعث عدم خرید کاربران می شود : ۱۷ درصد عدم روش های پرداخت متنوع در سایت و 23% روند طولانی و بیش از حد پیچیده بودن این پروسه است.

نظر خود را بیان کنید
Filters
Sort
display