جستجو

کسب و کار آنلاین خود را رشد دهید : این قسمت چند ارزی در فروشگاه اینترنتی - چهار شنبه, 06 اسفند,1399

کسب و کار آنلاین خود را رشد دهید : این قسمت چند ارزی در فروشگاه اینترنتی

در عصر حاضر محصولات با سرعت حیرت انگیزی به دست مصرف کنندگان می رسد

در سال 220 محصول خریداری شده در چین به طور تقریبی 1 سال طول میکشید تا به مشتریان در اروپا برسد.

در سال 1820 چای خریداری شده از اروپا طی 30 روز به آمریکا می رسید.

و در سال 2020 ناوگان تیشرت های جدید از آسیا به ایالت متحده طی 3 الی 5 روز از طریق ناوگان هوایی به مقصد می رسید.

تجارت الکترونیکی در حال رشد است و میزان خرید از فروشگاه های اینترنتی رو به افزایش است.بسیاری از کسب و کارها از این فرصت استفاده می کنند تا تجارت خود را فراتر از بازارهای محلی گسترش دهند. با این امکان به مشتریان و مصرف کنندگان زیادی دسترسی خواهند داشت.

Forrester Research  پیش بینی کرده در سال 2022 فروش الکترونیکی به مرز 627 میلیارد دلار خواهد رسید . در حالی که در سال 2017 میزان فروش آنلاین 284 میلیارد دلار بوده است.

با وجود استقبال گسترده ی مصرف کنندگان از خرید آنلاین همچنان نگرانی هایی از بابت قیمت گذاری و حمل و نقل وجود دارد.

مارکت های جهانی که برای جایگاه خود رقابت می کنند محصولات منحصر به فردی را ارائه می دهند و برای نیازهایی که مصرف کنندگان دارند راه حل هایی را ارائه می دهند و در این راستا تلاش می کنند.

با توجه به حجم خرید در کسب و کارهای آنلاین ، صاحبان کسب و کار به طور مداوم به دنبال راه هایی برای ایجاد اعتماد در بین مخاطبان جهانی هستند. در واقع با طراحی و پیاده سازی فروشگاه اینترنتی با زبان های مختلف و همچنین ایجاد چندین ارز در فروشگاه این امکان برای مصرف کننده فراهم میشود که بتوانند از روش های مختلف پرداخت استفاده کند.

پلتفرم فروشگاه اینترنتی فراست سیستم این امکان را فراهم می کند که در فروشگاه اینترنتی خود از چندین واحد ارزی و زبان مختلف استفاده کنید تا با ایجاد روابط قابل اطمینان بستری مناسبی را برای مشتریان بین المللی خود فراهم کنید.

چند ارزی این امکان را برای خریداران فراهم می کند تا فروشگاه اینترنتی و محصولات آن را با ارز محلی خود ببینند و خرید خود را انجام دهند. همچنین با توجه به پیاده سازیAPI های پرداخت نیز می توان آزادی عمل مناسبی را برای خریدار بوجود آورد.این مساله تجربه فروش محصولات به صورت بین المللی را بهبود می بخشد و در نهایت نرخ تبدیل را نیز بهبود می بخشد.در این راستا می توان گزینه های حمل و نقل متنوعی را نیز برای فروشگاه اینترنتی در نظر گرفت!

مزایایی که چند ارزی برای فروشگاه اینترنتی دارد!

1-      پرهیز از خریداران ناراضی

هیچ یک از مشتریان نمیخواهند در هنگام پرداخت غافل گیر شوند.مشتریان به دنبال شفافیت در قیمت محصولات فروشگاه اینترنتی هستند. به ویژه هنگام خرید از فروشگاه اینترنتی جدید و  اولین خرید. تغییر ناگهانی قیمت هادر هنگام پرداخت و یا مشاهده ی هزینه ی اضافی برای پرداخت (در صورت تغییر ارز پیش فرض فروشگاه اینترنتی به ارز محلی) منجر به افت شدید در پرداخت نهایی خواهد شد.

چند ارزی این امکان را فراهم می کند که فروشندگان، محصولات را با ارز محلی نشان دهند و همچنین با خرید محصولات با امکان تنظیم بر روی ارز محلی، رضایت مشتری را بهبود بخشند.

2-      نرخ تبدیل را بهبود ببخشید

مشتری خوشحال = مشتری بیشتر.با ارائه تجربه ی محلی سازی شاهد افزایش مشتریان بین المللی فروشگاه اینترنتی خود باشید

در این باره مارک هریسون می گوید : از زمان تغییر فروشگاه اینترنتی از تک ارزی به چند ارزی شاهد افزایش 20 درصدی فروش فرامرزی بوده ایم و بازخورد مشتریان مثبت بوده است.

3-      سفارشی سازی برای بازارهای مختلف

پلتفرم فروشگاه اینترنتی فراست سیستم از بیش از 100 ارز پشتیبانی می کند، بنابراین خریداران در تمامی نقاط جهانی می توانند  با استفاده از ارز کشور خود به معامله بپردازند!.همچنین می توانید روش های پرداخت را با ارزهای فروشگاه اینترنتی همگام کنید.

4-      کنترل کامل بر روی قیمت گذاری

با استفاده از چند ارزی در فروشگاه اینترنتی می توانید قیمت گذاری را بر اساس ارز از لیست قیمت ها تعیین کنید. با تنظیم تخفیف و کوپن براساس ارز می توانید بیشتر حاشیه سود را بهینه کنید. بنابراین با توجه به این امکان می توانید تبلیغات را توسط بازارهای هدف نیز بومی سازی کنید.

نظر خود را بیان کنید
Filters
Sort
display