جستجو

7 دلیل که شما را به داشتن فروشگاه اینترنتی ترغیب می کند - یکشنبه, 14 اردیبهشت,1399

7 دلیل که شما را به داشتن فروشگاه اینترنتی ترغیب می کند

از کلیشه ای بودن این جمله بگذریم که جهان در حال تغییره!, ترجیح مردم در اینه که خرید هارو به صورت آنلاین انجام بدن. همین مساله باعث شده تا فروشگاه و همچنین کسب و کارهای سنتی حضور در دنیای آنلاین رو جدی تر بگیرن! خوب مسلما این مساله مزایای خاصی رو برای کاربران به همراه خواهد داشت که به اونها اشاره خواهیم کرد:

1- صرفه جویی در وقت : خرید آنلاین از این جهت میتونه مناسب باشه که کاربر یا مشتری چندین فروشگاه رو طی زمان بسیار کوتاهی بررسی میکنه و خرید خودش رو به راحتی انجام میده . میپرسین چطور؟ خوب بیاید تصویر سازی کنید که اگه جنسی رو که مد نظر شماست فروشگاه و یا سوپر مارکتی اونو نداشته باشه , می بایست مسیری رو طی کنید تا به فروشگاه و یا سوپرمارکت بعدی برسید تا خرید خودتون رو انجام بدید, البته اگه اون محصول مورد نظر رو داشته باشه! اما خرید اینترنتی هزینش فقط چند تا تب باز شده تو مرورگره! فروشگاه اینترنتی شماره 1 نداشت, بلافاصله شماره 2.

2- استرس! : خرید هارو انجام دادید و حالا می بایست برای پرداخت هزینه ها در صفی طولانی قرار بگیرید . چه احساسی رو تجربه می کنید؟ برخی فروشگاه ها هستند که هر روزه جمعیت زیادی رو پذیرا هستند و اگه ترجیح شما اینه که ترافیکی سنگینی رو برای برگشت به منزل تجربه کنید , خوب فیزیکی خرید کنید! اما باید به این نکته توجه داشته باشید که خرید اینترنتی تداخل هایی که در بالا بهشون اشاره شد رو نداره.

3- آزادی عمل در انتخاب گزینه ها : در خرید آنلاین این امکان فراهم آمده که محصولات را با توجه به ابزارهای طراحی شده مقایسه کنید تا انتخاب بهتری داشته باشید . همچنین محصولی را انتخاب میکنید, می توانید محصولات مرتبط با محصول مد نظر خود را نیز مشاهده کنید. در فروشگاه های فیزیکی انتخاب محدودی در دسترس است و برخی کالا هستند که محدود به همان منطقه و یا استان هستند . برخی کالا ها نیز انحصارا به صورت آنلاین به فروش می رسند. حال ,فروشگاه های اینترنتی را متصور شوید , فقط با چند کلیک به محصولات در هر منطقه ای دسترسی داشته باشید.

4- تخفیف بیشتر : مزیتی دیگری که خرید آنلاین از آن بهره می برد اینه که فروشندگان برای فروش محصولات تخفیف بیشتری در نظر می گیرند تا فروش بیشتری داشته باشند!

5- بازخورد کالا: قبل از اینکه خرید رو انجام بدید می تونید نظرات کاربران در ارتباط با محصول رو مطالعه کنید . در واقع برخی مشتریان استفاده کاربری از آن محصول مد نظر را در اختیار سایر کاربران قرار می دهند و حتی تجربه استفاده از محصول ! برای مثال : اگه قصد خرید یه پرینتر رنگی خوب رو داشته باشید کافیه اون مدل رو در اینترنت جستجو کنید , و مقاله ای رو در ارتباط با محصول مورد نظر مطالعه کنید . یا اگه محصول مورد نظر رو به سبد خرید اضافه کردید , دست نگه دارید و از بازخوردهای محصول توسط کاربران اطلاع پیدا کنید تا خرید هدفمند و مناسبی داشته باشید . نکته بعدی که در این مورد مطرح هست ایجاد برخی بررسی های ویدیویی از محصولات که توسط سازنده ارائه میشود. مشاهده کنید!

6- چراغ خاموش! : شخصی ثالثی از خرید اینترنتی باخبر نخواهد شد! خوب این مساله کاملا شخصیه و به حریم خصوصی کاربر بر میگرده.

7- تحویل کالا: یکی از مهم ترین دلایل انتخاب خرید آنلاین اینه که هر زمانی که مایل بودید خرید کنید ! و طی یک برنامه ریزی معین کالا را دریافت کنید. خوب شما می تونید یه کالا را به عنوان هدیه خرید کنید و زمان ارسال آن را مشخص کنید , کادوی تولد در تاریخ تولد!

اگه به عنوان کاربر از اینترنت و خرید آنلاین استفاده نمی کنید و یا دارای کسب و کار سنتی با درآمد مشخصی هستید ویژگی های خرید آنلاین رو چندین بار مطالعه کنید.

صرفه جویی در زمان برای کاربران اینترنت و همچنین فروش بیشتر و هدفمند برای کسب و کارهای سنتی!

نظر خود را بیان کنید
Filters
Sort
display