جستجو

هوشمند سازی به سبک فراست سیستم

ارائه راه کارهای مناسب برای مدیریت بهتر و کارآمد تجهیزات و وسایل الکترونیکی خانه ها از طریق دستگاه های مونیتورینگ و همچنین استفاده هوشمند از منابع در کشاورزی
خانه هوشمند
کشاورزی هوشمند
پزشکی هوشمند

ویژگی های خانه های هوشمند

خانه های هوشمند در واقع با کمک تجهیزات هوشمند استفاده شده در آنها امکان کنترل و پایش سیستمهای الکتریکی و مکانیکی موجود در خانه را فراهم می آورند که در اینجا به برخی از آنها اشاره می نمائیم
...
دوربین مدار بسته و زنگ هوشمند

دوربین های امنیتی هم که همواره از تمامی اتفاقات رخ داده و افرادی که در نزدیکی منزل رفت و آمدهای مشکوکی دارند, تصویر و ویدیو تهیه می نماید.

...
کنترل هوشمند

کاربران می توانند با استفاده از گوشی هوشمند خود باز و بسته کردن کرکره ها و پرده های خانه خود را نیز کنترل کنند .

...
چراغ های هوشمند

شما قادر خواهید بود به هنگام سفر , آنها را به گونه ای تنظیم نمایید که فقط در هنگام شب روشن شوند و در روشنایی روز به طور خودکار خاموش گردند.

تجهیزات

تجهیزات قابل اتصال به خانۀ هوشمند مبتنی بر WiFi
با وزن کم براحتی قابل جابجایی می باشد. علاوه بر این ویژگی به دلیل دارا بودن صفحه پشتی با خاصیت مغناطیسی امکان وصل شدن به صفحات از جنس آهن مانند درب یخچال یا فریزر، چهار چوب در و ... را دارا می باشد که شما را از جابجایی مدام بی نیاز خواهد کرد.

Nuimo

یک کنترلر خانۀ هوشمند است که توانایی کنترل سیستم روشنایی، سیستم سرمایشی و گرمایشی، سیستم صوتی و ... را در قالب یک سخت افزار با طراحی بسیار زیبا و..
این دستگاه قابل اتصال به سیستم جدید هوشمند سازان پایتخت بوده و شامل یک سیلندر 9,25 اینچی با هفت میکروفون بوده که با صدای شما کنترل می شود.

Amazon Echo

نکتۀ مهم و قابل توجه این است که این دستگاه صدای شما را با هوشمندی و راحتی تمام تشخیص می دهد حتی اگر در محیطی شلوغ از لحاظ صدا باشید..
نیوو انقلابی در ریموت های موجود با سیستم تشخیص شخص و قابل استفاده در خانۀ هوشمند شما می باشد. با این ریموت کنترل علاوه بر مدیریت خانۀ هوشمند خود از قبیل کنترل سیستم روشنایی، گرمایشی و سرمایشی و ... نیازتان به دیگر ریموت ها از جمله ریموت تلویزیون نیز برطرف خواهد شد.

Neeo

از با صرفه ترین، جالبترین و جذاب ترین وسایل قابل ارائه در سیستم جدید هوشمند سازان پایتخت می باشد. به عنوان یک پیشنهاد برای تمامی افراد که از وسایل صوتی و تصویری .

امکاناتی که خانه ی هوشمند برای شما فراهم خواهد آورد

سیستم های روشنایی – سیستم های کنترل خودکار پرده ها و کرکره ها – سیستم های گرمایشی و سرمایشی – سیستم های اعلام حریق و نشت گاز و آب – سیستم های امنیتی (دوربين های مدار بسته، قفل های الکترونيکی و…) – سیستم کنترل سیستم های صوتی و تصویری – سیستم های خودکار آبياری فضاهای سبز خانه ها و ویلا ها .

چرا خانه هوشمند؟

اینترنت اشیا با فراهم آوردن بستر مناسب در دنیای دیجیتال باعث شده تا انسان تعامل هوشمندانه با محیط اطراف خود داشته باشد . همچنین این تکنولوژی بی نظیر توانایی نظارت و مدیریت تمامی دستگاه های دیجیتال که تصمیم گیری آنها مبتنی بر داده ها است را محیا می کند .بهینه سازی فعالیت های انسانی و صرفه جویی وقت و بهبود کیفیت زندگی تنها بخش کوچکی از کاربردهای اینترنت اشیا در زندگی انسان امروزی ست
Filters
Sort
display